Diplomky za Bleskovku č.10 zde

REKLAMY SEM!!!!

Chceš se spřátelit? ZDE!!!

Hlásněte pro mě prosím ZDE!!!

Třídění SB ZDE!

Lucie Vondráčková oslavila desku roku dlouhými vlasy

26. února 2009 v 19:09


Lucie Vondráčková získala další ocenění.
Lucie Vondráčková získala další ocenění. foto: Korzo
Zpěvačce Lucii Vondráčkové se poslední dobou velmi daří. Sbírá ocenění, kde se dá. Po druhém místu mezi zpěvačkami v anketě Český slavík získala i cenu za nejprodávanější desku roku mezi ženami. Na jevišti všechny přítomné překvapila dlouhými vlasy. Ty jí však vydržely pouze během představení, na závěrečné party už se ukázala opět v krátkých.13. 2. 2009 11:20
"Miluji takovou tu zpětnou záležitost, kdy máte dlouhé vlasy a necháte se ostříhat. Není nic víc osvobozujícího než tenhle moment, takže jsem si ho dneska zase chtěla po dlouhé době dopřát," svěřila se zpěvačka, která s účesy velmi ráda experimentuje a šla by klidně i dohola.

Experimentátorka

"Už jsem tak jednou skoro byla, takže by to asi nebyl žádný div. Ale myslím, že víc než na vlasech záleží na tom, co člověk říká a komu to říká," tvrdí Lucka, která si vychutnávala úspěch své desky Fénix. Jak sama tvrdí, první místo ale není jen její zásluha.

"Velké poděkování patří určitě mým fanouškům a lidem, kteří si tu desku našli. A také lidem, kteří na ní pracovali, protože odvedli skvělou práci a měli se mnou trpělivost. Já jsem někdy taková hodně nekompromisní v tom, co bych si od desky a od písniček přála, ale nakonec jsme to všechno zvládli," říká s potěšením Vondráčková, která zkraje března oslaví své devětadvacáté narozeniny. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama