Diplomky za Bleskovku č.10 zde

REKLAMY SEM!!!!

Chceš se spřátelit? ZDE!!!

Hlásněte pro mě prosím ZDE!!!

Třídění SB ZDE!

Oficiální vzkaz od Lucky

15. ledna 2009 v 15:48
Ahoooj!
Mám pro vás pár novinek :-)
Ale nejdřív děkuju za dárky a přání k Vánocům a Novému roku. Doufám, že se vám splní většina plánů a snů..(Znáte knížku "Objednáváme z vesmíru"?? Tam je recept jak na to :)
Začátkem února mám přijít jako host k Lenny do pořadu na Óčku. S novým klipem :-) Teď jsme ve střižně a to je už vždycky ta nejlepší a nejdobrodružnější fáze. Chci, abyste klip co nejdřív viděli a to je nejjistější pracovní motor :)
Ale mám pro vás překvápko. Jeden klip je totiž málo :-) Ale pssst. Už mlčim :-)
Nedávno jsem dabovala film Disaster Movie. Je to naprostá parodie snad na všechny filmy na světě. Ale říkala jsem si, že vás na něj upozorním. Je tak přes čáru, že mi připadá fakt.. no prostě pokud na něj narazíte, tak se mrkněte. Dabuju tam Amy Winehouse, J.Simpson a princeznu, co se naprosto nechová jako princezna :-) A dejte mi pak vědět, jestli jste se zasmáli :-)
29. Pokud nebudu mít chřipajznu, hraju Morganu :) Už se mi moc stejskalo po tom čarodějnym šílenství.
2.2. by mělo vyjít cd z Touhy. Ale víte jak je to s termínama. Nazpíváno je a teď už je jeho osud v rukou Ondry Soukupa a Dana Landy :-)
Jo a poslechněte si Katy Perry ( má super texty) a novou desku Petra Kocmana. Tam máme naprosto country verzi Já to nejsem. A jestli jste stejná krevní skupina jako já, tak by se vám ostatní písničky mohly dost líbit.
Pěknej konec ledna :-)
Lucka

zdroj: www.lucievondrackova.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama